szkolenia

LOGISTYK/SPEDYTOR

 

Celem szkolenia jest uzyskanie przez uczestników kwalifikacji zawodowych logistyka/spedytora. Kurs ma na celu przygotowanie do pracy na stanowisku spedytora drogowego, dyspozytora pojazdów ciężarowych, logistyka w firmach handlowych i produkcyjnych. Certyfikat ukończenia kursu jest potwierdzeniem przyswojenia wiedzy z zakresu spedycji i transportu w stopniu umożliwiającym rozpoczęcie pracy na stanowisku spedytora. Całkowity czas trwania kursu 55 godz. Zajęcia o charakterze wykładowo -warsztatowym

 

 


SZKOLENIE AKADEMIA PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

 

Kurs przygotowuje do podjęcia pracy w charakterze przedstawiciela handlowego. Pozwoli podnieść kwalifikacje oraz uzyskać praktyczną wiedzę z zakresu sprzedaży. Szkolenie pozwoli na podjęcie pracy w jednym z najbardziej opłacalnych zawodów. Szkolenie zostanie podzielone na 3 główne bloki tematyczne: techniki sprzedaży, efektywne negocjacje, pozyskanie i obsługa klienta. Każdy blok tematyczny będzie trwał 40 godz., całe szkolenie łącznie 120 godz.

 

 


Kurs wizażu

 

Kurs wizażu kierowany jest do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z makijażem, a także do wszystkich tych osób, które chcą nauczyć się zasad wykonywania prawidłowego i profesjonalnego makijażu. Kurs zakończony będzie egzaminem czeladniczym, przeprowadzonym przez Izbę Rzemieślniczą. Osoby, które zaliczą egzamin otrzymają certyfikat uprawniający do pracy w zawodzie wizażysty. Całkowity czas trwania kursu 150 godz.

 


 

INNE SZKOLENIA/KURSY ZGODNIE Z IPD

Tematyka zajęć odpowiadająca kształceniu w danym zawodzie. Osoby, które zaliczą egzamin otrzymają certyfikat potwierdzający kwalifikacje danym zawodzie. Średni czas trwania kursu 82 godz.

realizator projektu

Kontakt:

Centrum Rozwoju Społeczno-Ekonomicznego

Biuro Projektu

Plac Słowiański 2

biuro 116

(w części biurowej Hotelu Arbiter)

82-300 Elbląg

email: centrum.kwalifikacji@crse.org.pl

telefon: +48 887 788 055

Godziny pracy:

poniedziałek – piątek

8.00 – 16.00

Zmień rozmiar czcionki
Zmień kontrast