Harmonogram

 


Grupa 8/WEB/EL

Temat szkolenia/kursu: PROGRAMOWANIE WEB

Miejsce szkolenie: ul. Zw. Jaszczurczego 12c, ELBLĄG

Czas trwania szkolenia: 40 godz./ TRYB: wieczorowo/weekendowy

Termin: od 24 sierpnia do 1 września 2019 r.


Grupa 6/TIG/EL

Temat szkolenia/kursu: SPAWANIE TIG 141

Miejsce szkolenie: Pływacka 25 (zajęcia teoretyczne), Jaśminowa 2 (zajęcia praktyczne) Elbląg

Czas trwania szkolenia: 103 godz./TRYB: wieczorowo/weekendowy

Termin: 23.07.2019 r. – 13.08.2019 r. godz. w tygodniu: 15:30-20:45; w weekendy 09.00 – 16:15.


Grupa 5/AND/EL

Temat szkolenia/kursu: PROGRAMOWANIE ANDROID

Miejsce szkolenie: ul. Związku Jaszczurczego 12C, Elbląg

Czas trwania szkolenia: 40 godz./ TRYB: dzienny

Termin: 20-21 lipca i 26-28 lipca 2019 r.


Grupa 2/SM/EL

Temat szkolenia/kursu: Scrum Master

Miejsce szkolenie: ul. Zw. Jaszczurczego 12C , 82-300 Elbląg

Czas trwania szkolenia: 16 godz./ TRYB: weekendowy

Termin: od 6 lipca do 7 lipca 2019 r.


Grupa 2/IOS/EL

Temat szkolenia/kursu: PROGRAMOWANIE iOS

Miejsce szkolenie: al. Armii Krajowej 7-8 lok.18, 82-300 Elbląg

Czas trwania szkolenia: 40 godz./ TRYB: wieczorowo/weekendowy

Termin: od 29 czerwca do 7 lipca 2019 r.


Grupa 4/APM/GI

Temat szkolenia/kursu: AgilePM® szkolenie akredytowane – metodyka zwinnego zarządzania projektami

Miejsce szkolenie: ul. Łuczańska 1, 11-500 Giżycko

Czas trwania szkolenia: 16 godz./ TRYB: weekendowy

Termin: od 29 czerwca do 30 czerwca 2019 r.


Grupa 5/TIG/OL

Temat szkolenia/kursu: SPAWANIE TIG 141

Miejsce szkolenie: ul. Stalowa 4, Olsztyn

Czas trwania szkolenia: 103 godz./ TRYB: wieczorowo/weekendowy

Termin: od 11.06.2019 r. – do 06.07.2019 r. godz. w tygodniu: 15:00-20:15; w weekendy 08.00 – 16:15.


Grupa 4/TIG/EL

Temat szkolenia/kursu: SPAWANIE TIG 141

Miejsce szkolenie: Pływacka 25 (zajęcia teoretyczne), Jaśminowa 2 (zajęcia praktyczne) Elbląg

Czas trwania szkolenia: 103 godz./

TRYB: wieczorowo/weekendowy

Termin: 06.05.2019 r. – 25.05.2019 r. godz. w tygodniu: 15:30-20:45; w weekendy 08.00 – 14:15.


Grupa 3/TIG/OL

Temat szkolenia/kursu: SPAWANIE TIG 141

Miejsce szkolenie: ul. Stalowa 4, Olsztyn

Czas trwania szkolenia: 103 godz./ TRYB: wieczorowo/weekendowy

Termin: od 25.04.2019 r. -do 27.05.2019 r. godz. w tygodniu: 15:00-20:15; w weekendy 08.00 – 13:15


Grupa 3/APM/EL

Temat szkolenia/kursu: AgilePM® szkolenie akredytowane – metodyka zwinnego zarządzania projektami

Miejsce szkolenie: Elbląg/ ul. Związku Jaszczurczego 12c

Czas trwania szkolenia: 16 godz./ TRYB: weekendowy
Termin: od 6 kwietnia do 7 kwietnia 2019 r.


Grupa 2/APM/EŁ

Temat szkolenia/kursu: AgilePM® szkolenie akredytowane – metodyka zwinnego zarządzania projektami

Miejsce szkolenie: Ełk/ ul. 11 Listopada 24.

Czas trwania szkolenia: 16 godz./ TRYB: weekendowy
Termin: od 30 marca do 31 marca 2019 r.


Grupa 5/CNC/EL

Temat szkolenia/kursu: OPERATOR MASZYN CNC

Miejsce szkolenie: ELBLĄG/ Pływacka 25 (teoria), Bema 54 CPR (praktyka)

Czas trwania od 25 marca 2019 r. do 16 kwietnia 2019 r.


Grupa 1/SM/EL

Temat szkolenia/kursu: Scrum Master

Miejsce szkolenie: Stary Rynek 54-59, 82-300 Elbląg

Czas trwania szkolenia: 16 godz./ TRYB: weekendowy
Termin: od 22 marca do 23 marca 2019 r.


Grupa 1/APM/EL

Temat szkolenia/kursu: AgilePM® szkolenie akredytowane – metodyka zwinnego zarządzania projektami

Miejsce szkolenie: Stary Rynek 54-59, 82-300 Elbląg

Czas trwania szkolenia: 16 godz./ TRYB: weekendowy
Termin: od 22 marca do 23 marca 2019 r.


Grupa 7/WEB/EL

Temat szkolenia/kursu: PROGRAMOWANIE WEB

Miejsce szkolenie: 11 listopada 24, 19-300 EŁK

Czas trwania szkolenia: 40 godz./ TRYB: dzienny
Termin: od 9 marca do 24 marca 2019 r.


Grupa 6/WEB/EL

Temat szkolenia/kursu: PROGRAMOWANIE WEB

Miejsce szkolenie: 11 listopada 24, 19-300 EŁK

Czas trwania szkolenia: 40 godz./ TRYB: dzienny
Termin: od 6 marca do 3 kwietnia 2019 r.


Grupa 4/AND/EL

Temat szkolenia/kursu: PROGRAMOWANIE ANDROID

Miejsce szkolenie: ul. Związku Jaszczurczego 12C, Elbląg

Czas trwania szkolenia: 40 godz./ TRYB: dzienny
Termin: od 3 marca do 24 marca 2019 r.


Grupa 3/AND/EL

Temat szkolenia/kursu: PROGRAMOWANIE ANDROID

Miejsce szkolenie: ul. Zacisze 12, Elbląg

Czas trwania szkolenia: 40 godz./ TRYB: dzienny
Termin: od 19 lutego do 23 lutego 2019 r.


Grupa 4/CNC/EL

Temat szkolenia/kursu: OPERATOR MASZYN CNC

Miejsce szkolenie: ELBLĄG/ Pływacka 25 (teoria), Bema 54 CPR (praktyka)

Czas trwania szkolenia: 160 godzin (w tym 40 godzin zajęć teoretycznych i 120 godzin zajęć praktycznych)/TRYB: wieczorowo-weekendowy
Termin: od 18 lutego 2019 r. do 12 marca 2019 r. (w tygodniu zajęcia od godziny 15:30; w weekendy od 9:00).


Grupa 5/WEB/EL

Temat szkolenia/kursu: PROGRAMOWANIE WEB

Miejsce szkolenie: ul. Zw. Jaszczurczego 12c, ELBLĄG

Czas trwania szkolenia: 40 godz./ TRYB: dzienny/weekendowy
Termin: od 16 lutego do 24 lutego 2019 r.


Grupa 2/AND/OL

Temat szkolenia/kursu: PROGRAMOWANIE ANDROID

Miejsce szkolenie: ul. Tracka 5, Olsztyn

Czas trwania szkolenia: 40 godz./ TRYB: wieczorowo/weekendowy
Termin: od 11 lutego do 26 lutego 2019 r.


Grupa 4/WEB/OL

Temat szkolenia/kursu: PROGRAMOWANIE WEB

Miejsce szkolenie: ul. Tracka 5, Olsztyn

Czas trwania szkolenia: 40 godz./ TRYB: wieczorowo/weekendowy
Termin: od 8 lutego do 25 lutego 2019 r.


Grupa 1/IOS/OL

Temat szkolenia/kursu: PROGRAMOWANIE iOS

Miejsce szkolenie: ul. Tracka 5, Olsztyn

Czas trwania szkolenia: 40 godz./ TRYB: wieczorowo/weekendowy
Termin: od 7 lutego do 21 lutego 2019 r.


Grupa 3/WEB/EL

Temat szkolenia/kursu: PROGRAMOWANIE WEB

Miejsce szkolenie: Zw. Jaszczurczego 12c, Elbląg

Czas trwania szkolenia: 40 godz./ TRYB: dzienny
Termin: od 30 stycznia do 6 lutego 2019 godz. 8:00-15:00


Grupa 3/CNC/EL

Temat szkolenia/kursu: OPERATOR MASZYN CNC

Miejsce szkolenie: ELBLĄG/ Pływacka 25 (teoria), Bema 54 CPR (praktyka)

Czas trwania szkolenia: 160 godzin (w tym 40 godzin zajęć teoretycznych i 120 godzin zajęć praktycznych)/TRYB: wieczorowo-weekendowy
Termin: od 21 stycznia 2019 r. do 12 lutego 2019 r. (w tygodniu zajęcia od godziny 15:30; w weekendy od 9:00)


Grupa 2/CNC/EL

Temat szkolenia/kursu: OPERATOR MASZYN CNC

Miejsce szkolenie: ELBLĄG/ ul. Pływacka 25 (teoria), ul. Pasłęcka 5 (praktyka)

Czas trwania szkolenia: 160 godzin (w tym 40 godzin zajęć teoretycznych i 120 godzin zajęć praktycznych)/TRYB: wieczorowo-weekendowy
Termin: od 19 listopada 2018 r. do 11 grudnia 2018 r. (w tygodniu zajęcia od godziny 15:30; w weekendy od 9:00)


Grupa 1/AND/EL

Temat szkolenia/kursu: Programowanie Android

Miejsce szkolenie: ELBLĄG/ ul. Związku Jaszczurczego 12C
Czas trwania szkolenia: 40 godzin
Termin: od 8 listopada 2018 do 29 listopada 2018 r.


Grupa 2/MAG/OL

Temat szkolenia/kursu: Spawanie MAG 135

Miejsce szkolenie: OLSZTYN/ ul. Stalowa 4

Czas trwania szkolenia: 153 godziny – 33 godziny zajęć teoretycznych i 120 godzin zajęć praktycznych/TRYB: wieczorowo-weekendowy
Termin: od 10 październik 2018 do 16 listopada 2018 (w tygodniu zajęcia od godziny 15:00; w weekendy od 8:00)


Grupa 1/MAG/EL

Temat szkolenia/kursu: Spawanie MAG 135

Miejsce szkolenie: ELBLĄG/ ul. Pływacka 25 (teoria), ul. Jaśminowa 2 (praktyka)

Czas trwania szkolenia: 153 godziny – 33 godziny zajęć teoretycznych i 120 godzin zajęć praktycznych/TRYB: wieczorowo-weekendowy
Termin: od 24 wrzesień do 20 październik 2018 (w tygodniu zajęcia od godziny 15:30; w weekendy od 8:00)


Grupa 1/CNC/EL

Temat szkolenia/kursu: OPERATOR MASZYN CNC

Miejsce szkolenie: ELBLĄG/ ul. Pływacka 25 (teoria), ul. Pasłęcka 5 (praktyka)

Czas trwania szkolenia: 160 godzin (w tym 40 godzin zajęć teoretycznych i 120 godzin zajęć praktycznych)/TRYB: wieczorowo-weekendowy
Termin: od 24 wrzesień do 16 październik 2018 (w tygodniu zajęcia od godziny 15:30; w weekendy od 9:00)


Grupa 2/WEB/EL

Temat szkolenia/kursu: PROGRAMOWANIE WEB

Miejsce szkolenie: ul. Św. Ducha 16; Elbląg

Czas trwania szkolenia: 40 godz./ TRYB: dzienno-weekendowy
Termin: 22-23 wrzesień 2018 r.;  28-30 wrzesień 2018 r. godz. 8:00-15:00


Grupa 2/TIG/OL

Temat szkolenia/kursu: SPAWANIE TIG 141

Miejsce szkolenie: ul. Stalowa 4, Olsztyn

Czas trwania szkolenia: 103 godz./ TRYB: wieczorowo/weekendowy
Termin: 20.08.2018 r. – 01.09.2018 r. oraz 03.09.2018 r. do 08.09.2018 r.

godz. w tygodniu: 15:00-19:45; 15:00-20:00 i 15:00-20:15; w weekendy 08.00 – 14:15 i 08:00–15:15


Grupa 1/FW/OL

Temat szkolenia/kursu: Certyfikowany instalator instalacji fotowoltaicznych

Miejsce szkolenie: ul. Dworcowa 7, Olsztyn

Czas trwania szkolenia: 40 godz./ TRYB: wieczorowy
Termin: 20.08.2018 r. – 24.08.2018 r. w godz. 15:00-21:30


Grupa 1/TIG/EL

Temat szkolenia/kursu: SPAWANIE TIG 141

Miejsce szkolenie: Pływacka 25 (zajęcia teoretyczne), Jaśminowa 2 (zajęcia praktyczne) Elbląg

Czas trwania szkolenia: 103 godz./ TRYB: wieczorowo/weekendowy
Termin: 07.08.2018 r. – 14.08.2018 r.; 20.08.2018 r.- 28.08.2018 r. oraz 01.09.2018 r.- 02.09.2018 r.

godz. w tygodniu: 15:30-20:30; w weekendy 09:00 – 17:00 i 09:00–18:00


Grupa 1/WEB/EL

Temat szkolenia/kursu: PROGRAMOWANIE WEB

Miejsce szkolenie: ul. 1 maja 2 (Plac Słowiański – EUR Consulting domofon 4) Elbląg

Czas trwania szkolenia: 40 godz./ TRYB: dzienny
Termin: 23 lipca-27 lipca 2018 r. godz. 8:00-15:00


Zachęcamy do śledzenia profilu na FB https://www.facebook.com/WMCKK/

realizator projektu

Kontakt:

Centrum Rozwoju Społeczno-Ekonomicznego

Biuro Projektu

Plac Słowiański 2

biuro 116

(w części biurowej Hotelu Arbiter)

82-300 Elbląg

email: centrum.kwalifikacji@crse.org.pl

telefon: +48 887 788 055

Godziny pracy:

poniedziałek – piątek

8.00 – 16.00

Zmień rozmiar czcionki
Zmień kontrast